کد خبر : 1369
تاریخ انتشار : سه شنبه 23 اسفند 1390 - 13:30

*** مجموعه زیباترین عکس های نوروزی شما ***

*** مجموعه زیباترین عکس های نوروزی شما ***

سایت جناح آنلاین به دلیل داشتن جمع عکاسان آماتور (خودم) تا حرفه ای ( سینا عکاس و شما ) بر آن شده است که امسال با طرحی جدید “مجموعه ای از زیباترین عکس های نوروزی شما” را گردآوری کند. زیباترین عکس ها در تیتر اول سایت به صورت کوچک شده قرار میگیرد. چند نکته را

سایت جناح آنلاین به دلیل داشتن جمع عکاسان آماتور (خودم) تا حرفه ای ( سینا عکاس و شما ) بر آن شده است که امسال با طرحی جدید “مجموعه ای از زیباترین عکس های نوروزی شما” را گردآوری کند.

زیباترین عکس ها در تیتر اول سایت به صورت کوچک شده قرار میگیرد.

چند نکته را باید یادآوری کنم تا مجموعه ی زیبایی از عکس ها را بتوانیم داشته باشیم :

۱- تعداد عکس ها ملاک نیست، سعی کنید بهترین و زیباترین عکس های خود را قرار دهید.
۲- بهتر است مضمون عکس ها با نوروز و به ویژه منطقه خودمان همخوانی و ادغامی از این دو باشد.
۳- عکس ها با اسم سایت قرار داده شود ( هر کسی مشکلی داشت، یک پیغام خصوصی به من ارسال کند.) – تاریخ و محل هر عکس کنار نام سایت نوشته شود.
۴- در هر پست حداقل یک و حداکثر سه عکس میتواند قرار بگیرد.
۵- بحث در تاپیک باید حداقل باشد. برای تشکر از هر عکس روی آن کلیک کنید. البته میتوانید همراه هر پست که عکس میفرستید توضیحات مورد نظرتان را هم بنویسید.

و نکته آخر اینکه چون شاید این قوانین برایتان مشکل ساز شود شما با خیال راحت پست ها و عکس هایتان را قرار دهید و ما ویرایشات لازم روی پست های شما را انجام خواهیم داد.

* عکس های خود را میتوانید از ۱ تا ۱۵ فروردین ۹۱ بر روی سایت قرار دهید.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 12 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱۲
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
ali2222 چهارشنبه , ۲ فروردین ۱۳۹۱ - ۹:۲۰

سلام ضمن تبریک سال نو به تمامی مردم خوب جناح? امیداواریم سال پربرکتی داشته باشند باتشکرازمدیرسایت نسبت به این ایده بسارجالب امیداوارم سال خوبی داشته باشی

سینا عکاس پنجشنبه , ۳ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۸:۵۰

با سلام و تبریک سال جدید به تمام دوستان و آرزوی موفقیت برای شما دوستان
علت اینکه مانند قبل از طبیعت عکس نگذاشته ام این است که امثال با توجه به سبز نشده صحرا و غبار آلود بودن آسمان نتوانستم از طبیعت عکاسی کنم به همین علت به جای طبیعت از خانه های عکاسی کرده ام امیدوارم مورد توجه شما دوستان واقع شود
و نکته آخر اینکه نظر یادتان نرود :۷۲:

vahid یکشنبه , ۶ فروردین ۱۳۹۱ - ۲۲:۳۲

چند تا عکس از دیروز عصر که هوا ابری و کمی بارانی بود گرفتم.
البته این رو هم بگم که طبیعت امسال چندان سرسبز نیست و نتیجه جستجوی سرسبزی، عکس زیر است. عکس بعدی بوته ایست که در زمین خشک همچنان سبز رنگ باقی مانده است!

لینک عکس شماره ۱

لینک عکس شماره ۲

لینک عکس شماره ۳

farshid.ahmadi دوشنبه , ۷ فروردین ۱۳۹۱ - ۲:۴۲

به به این قدر سبزی هم پیدا شد خوب خدا رو شکر !
ان شا الله از فردا صبح بسیار زود میرم به دنبال علفی چی تا چند تا عکس خوشگل بگیرم .

vahid دوشنبه , ۷ فروردین ۱۳۹۱ - ۲۳:۵۴

اینم دو عکس بعد از باران خوبی که امروز صبح صداش رو شنیدیم (!) و سحر خیزان ( کسانی که ساعت ۴ صبح تا ۱۱ صبح بیدار شدن ) اونو دیدند 🙂

لینک عکس شماره ۱

لینک عکس شماره ۲

سینا عکاس سه شنبه , ۸ فروردین ۱۳۹۱ - ۱:۲۱

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
با سلام به دوستان عزیز و آرزوی موفقیت
دوستان این ۳ عکس را که میبیند همچنین ۳ عکس قبلی مربوط به یک مجموعه عکس از بنده است به نام روزنه است و تمام این عکس ها را در صحرا های اطراف? جناح گرفته ام

mohammad سه شنبه , ۸ فروردین ۱۳۹۱ - ۲:۲۴

عکس وسطی خیلی قشنگه :clap: :c017:

ابا عبدالله سه شنبه , ۸ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۶:۲۷

این عکسها مال دیشبه که هوای شهر شدیدا مه آلود شد
در زبون محلی به این حالت میگن: واپرون (vaperon) .

بگفته یکی از دوستان هوای دیشب آدم رو یاد داستانهای هری پاتر مینداخت? :great:
با گوشی این عکسا رو گرفتم شاید کیفیتش خوب نباشه زیاد ولی کلا میتونه حس و حال دیشب رو منتقل کنه!
ضمنا با اجازه مدیر محترم من چهارعکس بذارم.

farshid.ahmadi چهارشنبه , ۹ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۷:۵۴

[move]عکس هایی از صحراهای جناح [/move]

farshid.ahmadi چهارشنبه , ۹ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۹:۲۱

جناب ابا عبدالله عزیز
۹۰ با ۹۱ ؟

farshid.ahmadi چهارشنبه , ۹ فروردین ۱۳۹۱ - ۲۱:۰۳

این عکس هم اقا سینا رو دستکاری کردن و خیلی قشنگ تر شده (دست اقا سینای گل درد نکنه)

ابا عبدالله پنجشنبه , ۱۰ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۹:۱۷

با تشکر از دوستان خصوصا دوست عزیزم فرشید که این نکته رو متوجه شد. متاسفانه در پست هایی که توی این تاپیک دادم تابحال دو سوتی به وقوع پیوسته 🙂 . اول اینکه هوای مه آلود در زیان محلی بهش میگن باپرون ( baperon) که من اشتباه نوشته بودم.
دوم هم این سوتی بزرگ که نوشتم ۸فروردین ۹۰ . حالا هروقت فرصت شد اصلاحش میکنم ولی فعلا شما به بزرگیتون ببخشید

الان هم دوتا عکس گرفتم از پارک ترنج . این پارک الان خیلی زیبا شده . خصوصا توی آب و هوای نوروزی درختاش خیلی سرسبز هستن آدمو یاد باغهای شیراز میندازن!

نظرات بسته شده است.