کد خبر : 1637
تاریخ انتشار : دوشنبه 27 شهریور 1391 - 2:47

بدون شرح » یک عکس از بنرتبریک نصب شده در اداره ی آموزش پرورش بستک برای کنکوری ها

بدون شرح » یک عکس از بنرتبریک نصب شده در اداره ی آموزش پرورش بستک برای کنکوری ها

بدون شرح!

بدون شرح!

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 10 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
mohammad_p دوشنبه , ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۸:۳۲

اینا که همشون همشهریهای خودمونن!! و البته بقیه هم از بخش جناح !
موفق و مؤید باشن . !!

vahid دوشنبه , ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۸:۵۹

خیلی خوبه. گرچه تصویر اونقدر واضح نیست.

اکثرا از شهر خودمون و احتمال میدم همگی از بخش جناح باشند.
پس پتانسیل هست باید امکانات فراهم بشه تا همه بتونن تو شهر یا روشتای خودشون درس بخونن و اینجوری کمکی بهشون شده باشه.

محمدرضا دوشنبه , ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۳:۱۸

این بنر داره نشون میده که شهر جناح از نظر علمی داره بی رقیب میشه.حتی بستکیها هم اینو دیگه میدونن.اگه اینطور پیش بره یکی دو سال دیگه حتما جناح یک قطب علمی در منطقه محسوب خواهد شد(گرچه الان هم تقریبا حرفهایی برای گفتن داریم)

مرد دانا دوشنبه , ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۳:۳۵

آقای آبی واقعا دستتون درد نکنه.
خب سری قبلی که بنده چند عکس از بنر کانون فرهنگی آموزش گذاشته بودم چند نفر گفتن این مربوط به تبلیغات خود کانونه ونمیشه از مسئولین شهر خودمون گله کرد.
اینبار عکسی که شما گرفتین مربوط به اداره آموزش و پرورش بستکه،البته میشه گفت این هم یه تبلیغ برای اداره بستک ویه افتخار برای مردم بستکه.
نکته جالب اینجا بود که بیشتر اسامی مربوط به جناحی ها بود.
شاید مسئولین بستک قدر دانش آموختگان رو بیشتر میدونن.
باز هم میشه منتظر موند ودید که آیا هیچ ارگانی یه تشکر خشک و خالی در قالب یه بنر از این کنکوری ها میکنه یا خیر.

abdollah_ahmadi دوشنبه , ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۴:۰۴

ان شا الله تا جایی که شنیدم می خوان یه بنر نصب کنن….حالا اگه زده شد ان شا الله می بینین.

farshid.ahmadi دوشنبه , ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۴:۱۹

حالا به نظر من خودمون هم خيلي حساسيم ! حالا طرف دانشگاه رفته يا رتبه خوب اورده زياد چشم داشتي به بنر زدن نداره .
البته من ميگم واسه تشويق بقيه خوبه ولي ديگه زياد گير نديم ! (البته از اول گفتم اين نظر منه، كسي نياد بگه بالا چشت ابروه !)

abdollah_ahmadi دوشنبه , ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۳

البته مهم هم تشویق شدن دیگرانه….به قول معروف اینا دیگه خرشون از پل گذشته!

مرد دانا دوشنبه , ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۵:۱۲

منظور من هم دقیقا همینه.
من یادمه سالی رو که موسسه اندیشه یه مراسم بزرگ برای تجلیل از کنکوری ها گرفت وهمه والدین و دبیران وهمه مسئولین رو دعوت کرد،حتی دانش آموزان پیش دانشگاهی و سال سومی ها رو هم دعوت کردن.من هم در اون مراسم حضور داشتم وبرام جالب بود که میدیدم شوقی که کنکوری های آینده برای موفقیت داشتن.
از کار های جالبی که موسسه اندیشه انجام داده بود وبه نظر من هم کار خیلی جالبی بود درست کردن یه کتابچه بود که اسامی تمام کسایی رو که تا به حال رفتن دانشگاه رو در اون قید کرده بود.
رشته ها از همدیگه تفکیک شده بود ودانشگاه سراسری وآزاد یا پیام نور هم مشخص بود. ازاین دفترچه خیلی استفاده ها میشه کرد.

vahid دوشنبه , ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۶:۰۷

امیدواریم امسال آموزش و پرورش که اداره شده و امکانش بیشتره، حداقل یه بنر برای تبریک بزنه. ( با توجه به اینکه هر ساله نتایج بهتر میشه و امسال نیز بهتر از پارسال بوده انتظار میره اداره آموزش و پرورش همت بیشتری ( البته قبلا که همتی در کار نبود ! ) به خرج بدهد. )
البته از اونجا که اداره آموزش و پرورش همین یک هفته پیش دست خوش تغییراتی شد، شاید سست بگیرن قضیه رو.

در هر حال کسانی که نتیجشون خوب شده، پاداششون رو گرفتن و انشالله موفق باشند و موفقیت در مقاطع بالاتر هم مد نظرشون باشه.

abdollah_abi دوشنبه , ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۶:۵۹

تو شهر ما در کل نسبت به این مسائل شاید حساسیتها یه مقدار کمه و این مشکل هم از اونجا نشات میگیره که ذهنیت جمعی مردم ما کمتر یک فعالیت اجتماعی عام المنفعه متمایل هست و بیشتر منتظر همدیگه میمونیم تا اینکه دسته جمعی و گروهی کار کنیم . مثال واضح من هم اینه که با وجود اینکه جناح به شهر خیرین نیک اندیش معروفه ولی ما توی جناح هنوز یک موسسه خیریه نداریم و اموال زکات و … جناحی ها توسط موسسه خیریه فرامرزان یا بستک توزیع میشه . چرا؟‌ چون توی شهر ما کسی پا پیش نمیذاره و کمتر حاضر هست مسئولیت بپذیره

در مواقعی که مراسم بوده هم نواقص زیاد بوده ولی ما امروز ارزش همین مراسم ها رو با وجود کاستی هاش متوجه هستیم . موسسه اندیشه شجره پرثمری بود که الان فعالیتش تقریبا معلق شده . کاش وجود داشت تا بتونه با اصلاح اون کاستی ها به راه خودش برای آبادی جناح و منطقه ادامه بده .

برای کنکوریها هم سوال بزرگ اینه که تقریبا کل قبولی های دانشگاه از بخش جناحه ولی فعالیت تشویقی ما به اندازه شهرهای دیگری نباشه؟ وقتی نگاه میکنیم که فایده اصلی این تشویقها واسه کنکوریهای سالهای دیگست، مطمئن میشم که ما با این سستی ها داریم به نوعی به خودمون جفا میکنیم . البته الان هنوز اداره جناح درگیر حواشیه ولی بازهم انتظار هست .

نظرات بسته شده است.