کد خبر : 2236
تاریخ انتشار : دوشنبه 14 بهمن 1392 - 0:00

دیدار باارزش جمعی از جوانان با شورای شهر جناح پیرامون وضعیت شهر و منطقه + تصاویر

دیدار باارزش جمعی از جوانان با شورای شهر جناح پیرامون وضعیت شهر و منطقه + تصاویر

به گزارش جناح آنلاین به همت جمعی از جوانان فعال و همکاری رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر جناح؛ جلسه هم اندیشی و پرسش و پاسخ برگزار شد. اخیرا تعداد ۲۱ نفر از جوانان و دانشجویان طی نامه ایی به رئیس شورای شهر، ضمن ابراز نگرانی درباره مسائل مربوط به شهر و منطقه از اعضای

به گزارش جناح آنلاین به همت جمعی از جوانان فعال و همکاری رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر جناح؛ جلسه هم اندیشی و پرسش و پاسخ برگزار شد.

اخیرا تعداد ۲۱ نفر از جوانان و دانشجویان طی نامه ایی به رئیس شورای شهر، ضمن ابراز نگرانی درباره مسائل مربوط به شهر و منطقه از اعضای شورای شهر درخواست یک دیدار جهت هم اندیشی و بررسی این نگرانی ها را مطرح کرده بودند.

به دنبال این نامه در جلسه ایی با حضور جمعی از جوانان و دانشجویان و همچنین سه نفر از اعضای شورای شهر جناح آقایان دکتر درخشنده؛ محمدعقیل مدنی و محمدعلی رضایی پیرامون مسائل شهر جناح و آینده منطقه و شهر مورد بحث، هم اندیشی و پرسش و پاسخ حضار قرار گرفت.

رئیس شورای شهر جناح در ابتدای این دیدار ضمن ابراز خرسندی از فراهم شدن چنین دیداری گفت: البته ما از اینکه همچنان فرصت دیدار عمومی و مردمی فراهم نشده است شرمنده اییم ولی ان شاء الله بزودی با معرفی شهردار جدید، چنین جلسه ایی را ترتیب خواهیم داد.

نائب رئیس شورای شهر آقای محمدعقیل مدنی نیز در ابتدای این دیدار گفت: این فرصت را مغتنم میدانیم و از پیگیری جوانان نسبت به برگزاری این جلسه ارزشمند تقدیر میکنم.

عضور شورای شهر جناح آقای محمدعلی رضایی نیز در صحبت های ابتدایی خود گفت: دلم میخواست در جمع بزرگتری صحبت کنم و دراصل تعداد بیشتری از جوانان پیگیر و حساس به امور باشند. درواقع شورای شهر خود با عملکردش حساسیت های مثبت را باید به وجود بیاورد تا تعداد زیادی پیگیر این امور باشند . نه? یک جمع کوچکی که به بیست نفر هم نمی رسد!

در ادامه ضمن قرائت نامه ی جوانان درباره مسائل شهر و منطقه؛ نکات مطرح شده هچون جلوگیری از تخریب راه خور، موضوع استقرار ادارات ، اعتیاد، مسکن جوانان و … بصورت موردی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 52 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۵۲
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
جناحی1247578986 دوشنبه , ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۲:۱۴

واقعا جای تاسف داره.این همه صحبت شده.حالا یک کلام هم نگفتید چه اتفاقی افتاده.چون رضایی کم آورده و…..
تعصب داره ازتون میریزه آقایون…

آدم دوشنبه , ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۹:۲۴

نمیدونم چرا اکثر اکثر مردم وقتی صفحه جناح آنلاین را باز می کنند فقط و فقط دلشون میخواد بخونند که مثلا رضایی تو کله درخشنده زد مدنی دندون رضایی را ریخت … و …. و …..
در شهری که سطح فرهنگ مردم اینه خیالتان راحت؛ هییییچگاه رشد فکری و عقلی و ….. وجود نخواهد داشت.

شمخانی دوشنبه , ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۱

کار با ارزشی کردن ولی کاش به ما ها هم میگفتن تا بیایم و سوالاتی که داریم بپرسیم.

farshid.ahmadi سه شنبه , ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۲:۵۵

آقا یا خانم آدم واقعا خیلی دیدگاهتون رو پسندیدم و واقعا بعضی از مردم انتضار این رو دارن که اختلاف باشد . نمیدانم چرا ولی اگر این اختلافات و سنگ اندازی ها نبود جناح ابادی داشتیم .اختلافی که در آن جلسه به وضوح دیده شد? .
جناب شمخانی حالا که شما دعوت نشده اید باز میتوانید سوالات خود را بپرسید یا جلسه ای نظیر این جلسه با اعضای شورا داشته باشید . عزیزان در شورا همان گونه ان مرتبه قبول کردند مطمءن باشید این بار نیز قبول میکنند . حتی در ان جلسه به مردم ایراداتی گرفته شد که چرا مردم شورا رو? زیر سوال نمیبرن و یا چرا شرکت کننده این قدر کم است .
دوستانی که گزارش کامل میخواهند هم فکر کنم کمی زیاده روی میکنند که به خاطر رو کم کردن گزارش کامل نبوده مطمءن هستم این گونه نیست که مدیران سایت بخاطر چون فلانی کم اورده گزارش کامل ننویسند البته هدف جلسه رو کم کردن نبوده هدف همفکری و پاسخ چند تا سوال و دلهره ای که نسبت به راه خور بوجود اومده بود جلسه برگزار شده بود . البته جلسه خصوصی بوده الزامی بر نوشتن گزارش نبوده .

janahi57 سه شنبه , ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۹:۰۷

انچه عیان است? ? چه حاجت به بیان است

به نظر من اگه اقای رضایی کنار آقای درخشنده و مدنی نشسته بود
خیلی زیباتر بود.تو عکس هم مشخصه که جبهه گرفته
چرا اقای عبدالهی و مربوطی نیستن؟

vahid سه شنبه , ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۴

جلسه خوبی بود و امیدوارم گروه های مختلف مردم بر حسب دغدغه هاشون چنین جلساتی هر چند کوچک و مختصر برگزار کنند و پی راهکار برای حل مشکلات باشند، نه افزایش اختلاف. و این فرهنگ سازی هایی که انجام شده، خیلی مثبت خواهد بود و انتظار داریم از “جناحی۱۲۴۷۵۷۸۹۸۶” که زیر مطلب ارزشمندی که هدفش فرهنگسازی بوده یکم مثبت اندیش باشند. هر حرفی جای مخصوص خود را دارد. بیش از آنچه که محتوای جلسه مد نظر باشد ( که البته بسیار خوب بود ) برگزاری جلسه مهمتر از آن است.

در مورد محتوای بحث جلسه به جز موردی که نمیتوان به آن اشاره کرد، در مورد جلوگیری از تخریب راه خور بود که خوشبختانه در این جلسه هم دیدیم که اکثر اختلاف نظرها قابل رفع هست و بهانه ای وجود ندارد و امیدواریم اقدام عملی صورت گیرد. بحث های دیگری مانند مشکل مسکن نیز توسط حاضرین مطرح شد و با اینکه در موضوع جلسه از قبل پیش بینی نشده بود اما به جا مطرح شد. یا مسائلی مانند معضل اعتیاد و…

کسانی که در جلسه حضور نداشتند، خب این جلسه خصوصی بود و نمیتوان انتظار داشت از بقیه دعوت شود. فقط عده ای جمع شدند و اعضای شورا را دعوت کردند و سه نفری که زمان جلسه برایشان مناسب بود، حضور یافتند. دو نفر دیگر اعضای شورا هم اگر زمان جلسه که با عجله انتخاب شد برایشان مناسب بود حضور می یافتند.

آینده گر سه شنبه , ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۸

با سلام خدمت دوستان من هم به نوبه خودم از تمامی کسانی که برای آبادی جناح دست به دست هم می دهند کمال تشکر دارم
من شخصا خودم هفته یک بار در دفتر شورای اسلامی حضور دارم? و در باره مشکلات شهر پیشنهاد هایی به آقای دکتر درخشنده دادم که از جمله مشارکت جوانان خودجوش در امورات مختلف به کار گرفته شود? ولی متاسفانه هنوز هیچ اقدامی از شورا? ندیدم و موضوعاتی که صحبت شده? از قبیل (اسامی خیابان ها تغییر کند، بازار ماهی فروشی ، فضای سبز و بحث زمین های مسکونی که هنوز هیچ تغییری نکرده است و زمین های کشاورزی )
۱-ایجاد گروه های مردمی برای کمک به مردم? زیر نظر شورا اداره شود
۲-استفاده از کمترین امکانانت و بیشترین بهره بری
۳- و غیره
از اعضای شورا درخواست داریم به هم فکری جوانان جناح به کار خود ادامه دهند و اگر اختلافات شخصی بین خودشون است که مانع کار می شود? از شورا کناره گیری کنند :oldman: :oldman: :oldman: :oldman: :oldman:

محسوس چهارشنبه , ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۳

اختلاف نظر نبود آقا وحید توهماتی بود که رضایی برای توجیه کارهاش در کرنا کرده بود که مثلا ساخته نشدن راه خور مقصر او نیست اما حالا که خودش اعتراف کرد که به مردم تعهد اتمام راه خور را داده اما در فرمانداری تعهد دیگری امضا کرده خیانت به مردم? نیست؟؟؟؟که حالا شورا سابق رو به همکاری نکردن متهم کرده که البته مدنی کاملا جواب داد و ثابت کرد که حرفهای رضایی جز عوام فریبی هیچ چیز نمیتواند باشد.در مورد تخریب راه خور هم که رضایی ادعا میکرد هیچ اقدامی صورت نگرفته مگر مدنی کاملا جواب نداد که حتی رضایی در مورد بعضی کارهای قانونیش حتی سر در نمیاورد که مدنی کاملا توضیح داد. البته وعده ۱۰ ملیاردی هم داده بود که در اون جلسه تازه حرف بیست ملیارد میزد که در انتهای جلسه به پنج ملیارد رسید که البته ….خواست با زرنگی حرف تو دهن رضایی بزاره که ….بازیرکی جوابش را داد? بله آقایان همین رضایی بود که شب نامه هاش شهره شده بودمگر در شبنامه هاش که مردم? را عوام و شورا را نوکر فلان وگداپرور خطاب کرده بود همین اراجیفها رو نبافته بود چرا اونشب کم آورده? بود زمکانیکه مدنی درباره چند مسئله روشنگری کرد چرا قبل انتخابات ادعای مناظره داشت این هم یه مناظره نا خواسته بود فکر میکرد مدنی ساکت میماندیا هیچ نمیداند!!!؟؟؟انتظار داشتیم شهامت این را داشته باشید که حداقل خیانت رضایی که خودش به آن اعتراف کرده بود را برای مردم بازگو کنید (و خیلی ناگفته های دیگر)فقط متاسفم براتون لابد میخواهید جو را دوباره خراب نکنید ولی واقعیتها را باید گفت

vahid چهارشنبه , ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۹:۳۴

[quote=’محسوس link’ pid=’2656′ dateline=’1391605420′]
اختلاف نظر نبود آقا وحید توهماتی بود که رضایی برای توجیه کارهاش در کرنا کرده بود که مثلا ساخته نشدن راه خور مقصر او نیست اما حالا که خودش اعتراف کرد که به مردم تعهد اتمام راه خور را داده اما در فرمانداری تعهد دیگری امضا کرده خیانت به مردم? نیست؟؟؟؟که حالا شورا سابق رو به همکاری نکردن متهم کرده که البته مدنی کاملا جواب داد و ثابت کرد که حرفهای رضایی جز عوام فریبی هیچ چیز نمیتواند باشد.در مورد تخریب راه خور هم که رضایی ادعا میکرد هیچ اقدامی صورت نگرفته مگر مدنی کاملا جواب نداد که حتی رضایی در مورد بعضی کارهای قانونیش حتی سر در نمیاورد که مدنی کاملا توضیح داد. البته وعده ۱۰ ملیاردی هم داده بود که در اون جلسه تازه حرف بیست ملیارد میزد که در انتهای جلسه به پنج ملیارد رسید که البته خورشیدی خواست با زرنگی حرف تو دهن رضایی بزاره که احمدیان بازیرکی جوابش را داد? بله آقایان همین رضایی بود که شب نامه هاش شهره شده بودمگر در شبنامه هاش که مردم? را عوام و شورا را نوکر فلان وگداپرور خطاب کرده بود همین اراجیفها رو نبافته بود چرا اونشب کم آورده? بود زمکانیکه مدنی درباره چند مسئله روشنگری کرد چرا قبل انتخابات ادعای مناظره داشت این هم یه مناظره نا خواسته بود فکر میکرد مدنی ساکت میماندیا هیچ نمیداند!!!؟؟؟انتظار داشتیم شهامت این را داشته باشید که حداقل خیانت رضایی که خودش به آن اعتراف کرده بود را برای مردم بازگو کنید (و خیلی ناگفته های دیگر)فقط متاسفم براتون لابد میخواهید جو را دوباره خراب نکنید ولی واقعیتها را باید گفت
[/quote]
دلیل عصبانیتتون و همچنین توهین به کسی که در جلسه آزادانه نظرش رو گفته رو نمیدونم. حداقل لطف کنید اسم نبرید. اینکه فلانی با زرنگی خواست حرف تو دهن کس دیگه ای بذاره اصلا لحن درستی نیست. اول یادبگیریم بحث و ابراز عقیده چیه بعد. نه هر چیزی که به مذاقمان خوش نیامد را زرنگی بدانیم و هر چیزی که خوش آمد را جواب دندان شکن و کامل!

در مورد اختلاف نظری که اشاره کردید، من در مورد گذشته راه خور نگفتم. دقیقتر بخوانید من در مورد جلوگیری از راه خور نوشتم و هیچ اشاره ای به گذشته نکردم، چون در مورد گذشته اختلاف نظر معنی ندارد که جای بحث باشد و بحث سر کارهایی که انجام شده، است نه نظراتی که در آینده قرار است انجام شود.من نوشتم : “در مورد جلوگیری از تخریب راه خور بود که خوشبختانه در این جلسه هم دیدیم که اکثر اختلاف نظرها قابل رفع هست و بهانه ای وجود ندارد و امیدواریم اقدام عملی صورت گیرد”.

ضمنا اگر قرار باشد گزارش جلسه با این سبک و سیاق شما و یک جانبه نوشته شود ارزشمند نخواهد بود. چون شما حتی در نقل قول هایتان به وضوح جانبداری کردید و چیزی که گفتید با چیزی که من در جلسه دیدم سنخیت و شباهتی ندارد، چگونه میخواهید برای کسی که در جلسه حضور نداشته بازگو کنید؟

در مورد نوشته نشدن گزارش جلسه هم چندین بار توضیح داده شد. علاوه بر توضیحات قبلی، حجم ۴.۵ ساعت جلسه با این تعداد و صدای ضبط شده ضعیف امکان پذیر نیست. اگر خلاصه شود هم صد در صد اتهام خواهید زد که در مختصر نویسی جبهه گیری شده است. ( همه این حرف ها بر حسب تجریبات گذشته است که برخورد های مختلف را دیده ایم )

vahid چهارشنبه , ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۰:۰۸

“آدم” مطلبی رو گفت که غافل ماند. نکته خیلی خوبیست :
[quote=’آدم link’ pid=’2656′ dateline=’1391406855′]
نمیدونم چرا اکثر اکثر مردم وقتی صفحه جناح آنلاین را باز می کنند فقط و فقط دلشون میخواد بخونند که مثلا رضایی تو کله درخشنده زد مدنی دندون رضایی را ریخت … و …. و …..
در شهری که سطح فرهنگ مردم اینه خیالتان راحت؛ هییییچگاه رشد فکری و عقلی و ….. وجود نخواهد داشت.
[/quote]
در تایید این باید بگویم ما اگر به فرهنگ اهمیت بیشتری میدادیم و اندکی عمیق بودن رو یادبگیریم، فکر میکنم صد برابر نسبت به باز شدن راه خور و شهرستان شدن و… به نفعمان میشد. واقعا بزرگترین معضل ما این است که گرچه از دنیای سنتی به دنیای مدرن آمدیم و ادعا هم داریم، ولی سطح فرهنگ و دغدغه ها در خیلی از زمینه ها همچنان در همان دوران سنتی مانده است.
شاید به این خاطر است که من از این جلسه کار فرهنگی خیلی خوبی میبینم و امیدواریم بتونیم این دید رو گسترش بدیم و به جای اینکه جلسه و بحث رو مسابقه ببینیم، به محلی برای راهکار یابی بیابیم و این چیزی هست که به نفع مردم خواهد شد. در همین جلسه هم گفتیم سرنوشت مردم اینقدر مهم هست که وقت خودمان را صرف دعوایِ گذشته افرادِ گذشته نکنیم.

البته اگر مردمی بر راه اشتباه خودشان اصرار داشته باشند، چاره ای جز این نداریم که بگذاریم عقب مانده بمانند و به گفته “آدم” هیچگاه رشد فکری نداشته باشند.

قاسم علی2020 چهارشنبه , ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۵

باید قبول کنیم که چه اعضای موسسه اندیشه وچه شورا و شهردار? ویا حتی همین مدیران سایت جناح انلاین هیچکدامشان فراجناحی نیستند همه آنها یا حد اقل دو سوم انها آدمهای رادیکال هستند ودوست دارن طرف مقابل رو تخریب کنن :sorry:.
۱-اما یه سوال ؟چرا فقط این چندنفر جوان به اصطلاح روشنفکر حضور دارن مگه ما اینجا چغندریم..( البته قصد بی احترامی ندارم هدف من چیز دیگری است)
۲-آخرش چه نتیجه ای جز وقت تلف کردن? و گرفتن وعده های .. گرفتید؟
۳-چرا دراین عکس مدنی و رضایی در مقابل همدیگرند چرا در کنار هم نیستند؟مگه اونا شورای ما نیستن؟ مگر غیر از این است که اونا باید اهداف واحدی داشته باشن ؟تاکی؟دیگه خسته شدیم….. :oldman: :sign0137: :014: :014: :014: :014: :014: :014:

vahid چهارشنبه , ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۰:۳۴

گذشته از نظرات شما نسبت به شورا و …، سوالی پرسیدید که به نظرم خودتان باید جواب بدهید :

۱-اما یه سوال ؟چرا فقط این چندنفر جوان به اصطلاح روشنفکر حضور دارن مگه ما اینجا چغندریم..( البته قصد بی احترامی ندارم هدف من چیز دیگری است)

اگر هدفتان رو درست فهمیده باشم، جواب من این است که شاید بقیه و شما “منتظر دعوتنامه اید”. در صورتی که این اقدامات هیچ کدام کسی از ما دعوت نکرده و گروهی جمع شدیم و خودمون اقدام کردیم ( البته در این مورد بقیه دوستان فعال بودند و به شخصه کار خاصی انجام ندادم ). شما هم میتوانید در صورتی که بخواهید.
ولی سوال خوبی بود، شما خودتان پاسخ دهید، چرا هیچ اقدامی نمیکنید؟

دیگه خسته شدیم..... 

والا ما هم خسته شدیم. این بیماری مدت هاست که انرژی مردم جناح رو هدر داده. حرفهای زیادی هست برای گفتن که تو فضای مجازی و عمومی نمیشود گفت.

محسوس چهارشنبه , ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۷

آقا وحید اینجا غیر شما چند نفر دیگه هم بودن? که خیلی حرفها را بشنوند ولی […] خاست حرف تو دهن رضایی بزاره اینو که همه دیدن هنوز هم دارید فرار میکنید درباره […] هم توضیح بده …درباره وعده ه های ملیاردیش هم صحبت شد چرا اشاره نکردین؟در ضمن انتقاد من درباره راه خور این بود که خیلی ساده و بدون هیچ اشاره ای به اصل بحثی که شد از کنارش گزشتین? واما مگر این رضایی نبود که […] مدنی را خائن جلوه بده کم بی ادبی […] در این شبنامه هاش بود که ما ان را فراموش کنیم؟ الان حداقل چند مسئله با حضور رضایی روشنتر شد که رضایی عامل اصلی این ادعاهای دروغینش خودش بود .مگه فکر میکنی مردم میخوان چی رو بدونن گمشده مردم همین چند کلامه تا خیلی واقعیتها براشون روشن بشه مثلا بحث راه خور که در حضور رضایی و مدنی بحث شد و […] خب بازگو کنین تا مردم خادم و خائن واقعی رو بشناسن

———-
کنترل سایت : لحن نامناسب نوشته ویرایش شد.

فکر چهارشنبه , ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۲:۴۱

محسوس […] بفهم چی میگی.مگه این سایت مدیر نداره که هرکی هرچی […] اینجا میگه؟ واقعا شرم آوره […].لطفا گل بگیرید در این تهمت سرا رو

————
کنترل سایت : بخش هایی از این پست ویرایش شد.

vahid چهارشنبه , ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۳:۱۲

“محسوس” وقتی شما به آقای خورشیدی چنین تهمتی میزنید که مطمئنم یک درصد هم صحت ندارد ( چون شناخت کافی دارم و میدانم لحن سوال پرسیدنشان چگونه است و شاید این باعث سوء برداشت شما شده باشد )، چه انتظاری دارید که برداشت ما از جلسه و بحث های آن با برداشت شما یکی باشد که شما فکر میکنید اینجا حرفهای جدیدی زده شده یا به گفته شما اعتراف ننگینی صورت گرفته؟ من اکثر حرفهای این جلسه چه از زبان دو طرف قبلا شنیده بودم و چندان چیز جدیدی نبود.

حالا از اینها بگذریم چیزهایی که من گفتم واضح است و ارتباط حرفهای شما با آن را نمیدانم. دلیل این تفاوت دغدغه های فکری دو طرف است. دغدغه من این است که منبعی که در آینده به مردم سودرسانی خواهد کرد ( راه خور ) در حال تخریب است و باید جلوگیری شود توسط شورا میخواهد باشد، نماینده یا هر کسی، ولی بعید میدانم شما یک درصد حتی به این خاطر به این جلسه که موضوع آن قبلا در نامه حتی نوشته شده بود آمده بودید.

“محسوس” نوشته : “در ضمن انتقاد من درباره راه خور این بود که خیلی ساده و بدون هیچ اشاره ای به اصل بحثی که شد از کنارش گزشتین”. جواب این است اصل بحث چیزی بود که در نامه نوشته شده بود و کم هم در این مورد که شما گفتید بحث نشد. بحث اصلی “جلوگیری از تخریب راه خور” بود که در نامه آمده نه چیزی که شما گفتید.

شما گفتید “مگه فکر میکنی مردم میخوان چی رو بدونن گمشده مردم همین چند کلامه”. من پست قبلی که نوشته های “آدم” رو نقل قول کردم هم گفتم درد بخشی مردم از کجاست و اون عدم رشد فرهنگی و فکری است که اندکی وقت شناستر باشند. متاسفانه جامعه چون کوچک است فرد گرا و گاهی آدم پرست شده ( و متاسفانه این برای عده قلیلی از مردم حتی به هدف تبدیل شده ) برای همین هم در این موقعیت ( و بلکه در یک دهه گذشته ) مردم خواسته هاشون اینه که مقصر سال های ۷۰ ۸۰ کی بوده؟ در صورتی که شرکت گاز به راحتی راه خور را تخریب میکند و مردم در این برهه سوالشون اینه کی مقصره سالهای ۷۰ و ۸۰ در قضیه راه خور است؟ برای همین میگم ما در گذشته ماندیم و از زمان عقب مانده ایم و وقت شناس نیستیم. صد در صد این دغدغه ها باید بررسی شود و مقصر شناخته شود و احقاق حقوق شود اگر حقوقی از دست رفته باز پس گرفته شود و همه چیز مشخص شود، اما به وقتش. ولی دقت کنید الان مقصر یا هر کسی را شناسایی و اعدام کنید هم تاثیری در جلوگیری از تخریب راه خور ندارد.

پیشنهاد : یک جلسه ترتیب دهید مختص موضوع “بررسی گذشته راه خور” آنوقت حرف شما صحیح است. وگرنه در این جلسه به اندازه کافی فرصت نبود و در قضیه گذشته همش حرفهای تکراری بود و تنها بازگویی برای بقیه تا در جریان باشند و بخش مهم جلسه در مورد الان بود که حرفهای جدیدی مطرح شد. این رو جدی گفتم که به فکر جلسه دیگری باشید.

my janah of sale چهارشنبه , ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۳:۳۱

ببینید دوستان خوب بنده خودم در اون جلسه حضور داشتم. این که وحید خان میگن چکار به? گذشته راه خور داریم به نظرم کمی غیر منصفانه است. همانطور دکتر درخشنده اشاره کردند گذشته چراغ راه آینده است. اگر ما به گذشته کاری نداشته باشیم محکوم به تکرار اونیم الان اقای رضایی وعده ساخت راه و علاوه بر اون گرفتن ۲۰ میلیارد واسه اون میدن خب این همون قول سال ۸۰ ایشونه منتها در یک شکل و شمایل دیگه. از طرفی خیلی از مشکلات امروز ریشه در گذشته این راه داره مثل کارفرما کی بوده و چرا راه ثبت نشده و خیلی حرفای دیگه. پس گذشته رو باااااید برسی کنیم چون با امروز ما گره خورده. من فکر کنم اگر دوستان ما تو جناح انلاین یک گزارش مفصلی میزاشتن خیلی از سو تفاهمات موجود در این تاپیک حل می شد.اغا فرشید در جایی گفته بودن جلسه خصوصی بوده که البته بنده اونو نمی پذیرم چون شخصا بعنوان یکی از همین مردم نامه رو امضا کردم و از طرفی عکسشو گذاشتیم و خلاصشو نوشتیم پس خصوصی دیگه معنی نداره. البته درک میکنم که نوشتن یک مطلب در مورد بحثی ۴ساعته کار اسونی نیست .? ? مرسی

منتقد پنجشنبه , ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۰:۱۷

بهتر نیست در مورد جلسه خصوصیتان در یک محفل خصوصی بحث کنید!؟
آقا وحید شما که گفتید جلسه کاملا خصوصی بوده.پس چرا مطلبی در مورد این جلسه خصوصی در سایت گذاشتید؟چرا در مورد محتوای این جلسه خصوصی دارید در یک فضای عمومی بحث میکنید؟
این چه جلسه خصوصی بوده که یکی از افراد حاضر در جلسه my janah of sale انکار میکند که جلسه خصوصی بوده.این چه جلسه ی خصوصی است که در یک فضای عمومی در مورد محتوای آن که حتی اندکی در سایت توضیح ندادید
با هم بحث میکنید؟شماها که بقیه جوانان را برگ چغندر حساب میکنید و بعد در سایت با پررویی کامل حرف از خصوصی بودن این جلسه میزنید چرا دارید با بحث در مورد محتوای آن بقیه خوانندگان که هیچ اطلاعی از بحث های رد و بدل شده
در جلسه خصوصیتان ندارند را کنجکاو میکنید؟واقعا چه جوابی برای این سوال ها دارید؟
آقایان آبی و چنگالخوش و جباری و پناه و احمدی که در این سایت فعالیت دارید شما هم معتقدید این جلسه واقعا خصوصی بوده؟دوست دارم جواب شماها را هم در این مورد بدانم.من از تک تک افراد حاضر در جلسه این سوال را دارم این
جلسه واقعا خصوصی بوده یا شما دوست دارید در توجیه این که بقیه را خبر نداده اید خصوصی جلوه اش بدهید؟اگر خصوصی بوده پس چرا یکی از افراد حاضر در جلسه این موضوع را رد میکند؟
یا جواب درست و منطقی بدهید یا با برگ چغندر فرض کردن دیگران خودتان را کوچک نکنید.

vahid پنجشنبه , ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۰:۳۸

یعنی کسی دیگه ای نیست جوابگو باشد، همش من جواب بدم؟ تا اینجا جوابگو بودم و بقیش انشالله بقیه جوابگو باشند.
همانطور که در جلسه هم مخالفتم رو با “خشت اول …” گفتم اما تا جایی هم با صحبت آقای دکتر موافق بودم که متولی امر و برخی مسائل قانونی آن مشخص شود تا راه حلی و مجرای قانونی برای جلوگیری از تخریب راه پیدا شود اما پرداختن بیش از حد همانگونه که در جلسه هم متوجه شدیم داشت به آن سمت میرفت که تنها شورا بتواند انفعالش را تاکنون توجیه کند و بس. و باید این ابزار را از شورا گرفت و خوشبختانه نگذاشتیم چنین چیزی شود و آخر جلسه دست خالی برنگردیم.
آقای دکتر تمام اشاراتشان به گذشته بود و هیچ اشاره ای به زمان حال نداشتند و از قضا دقیقا موضوع اصلی بحث حال حاضر است. و همچنین درسی که قرار بود از گذشته گرفته شود آنقدر پیچیده نیست که این همه وقت صرف آن کردیم و تازه چندان کاربردی هم نداشت و تنها بخشی از بحث در مورد گذشته مفید بود، وگرنه بقیه حرفهای تکراری که همیشه تکرار میشود و انشالله اگر درس گرفتنی بوده قبلا گرفته شده است. حالا فرصت نیست کامل شرح دهم که چرا درس گرفتن از گذشته اینجا چندان مصداقی ندارد. شورا منهای یک نفر هم میتواند کاری انجام دهد که دیگر ترسی از تکرار گذشته نباشد.
برای جلوگیری از تخریب راه خور نباید منتظر رضایی به عنوان شخصیت حقیقی بود، بلکه شورا ( جمع ۵ نفره به ریاست آقای دکتر درخشنده ) خود باید اقدام عملی انجام دهد و چنین توجیهاتی از رئیس شورا یا دیگر اعضای شورا پذیرفته نیست و به این طریق بار مسئولیت از دوششان برداشته شود. دوست نداشتم این بحث پیش آید ولی من آن حس دغدغه لازم را از شورا ندیدم و دلیلش انفعالی است که تا کنون داشته اند و البته آقای دکتر بخشی از این انتقادات در مورد انفعال شورا رو وارد دونستند!
هر کاری میکنم خلاصه بنویسم، نمیشود، چون هر کسی بحث جدیدی مطرح میکند و my janah of sale دقیقا چیزی رو اشاره کردند که توضیح زیادی میخواهد و متاسفانه دلیل خیلی از بحث هایی که هیچ وقت به نتیجه نمیرسد همین از صفر شروع کردن هایمان بوده است و حرفهای تکراری. یا به حافظه خود شک داریم که هی تکرار میکنیم یا هم میگوییم تا دور همی وقتی تلف کنیم!

دوستان خواهش میکنم اگه سوالی دارند از بقیه بپرسند چون من خسته شدم از تکرار مکررات! ( هر چی بوده نوشتم )

vahid پنجشنبه , ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۰:۵۵
آقا وحید شما که گفتید جلسه کاملا خصوصی بوده.پس چرا مطلبی در مورد این جلسه خصوصی در سایت گذاشتید؟

کجا من گفتم “کاملا خصوصی” بوده؟ اول اینکه فرشید بود و من فقط در جواب کسی که گفت چرا دعوت نشدند گفتم “کسانی که در جلسه حضور نداشتند، خب این جلسه خصوصی بود و نمیتوان انتظار داشت از بقیه دعوت شود”. یعنی جلسه عمومی نبود

به نظرم انتقادتون به جا نیست. نمیشه که هر جلسه ای به همه خبر داده بشه یا دعوت بشن که. حالا شاید لفظ خصوصی درست نباشه ولی جلسه عمومی نبود که اعتراضی داشته باشین که چرا خبر دار نشدین. جلسه امضا کننده هاش مشخص بوده و از اونها هم دعوت شده.
ضمنا اینقدر توضیح داده شده که حتی اگر کنجکاو شدین هم جوابشو گرفتین. اصل مطلب پست اوله که کنجکاوی به وجود نیاورده

farshid.ahmadi پنجشنبه , ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۲:۰۰

نمیدانم چرا هر که دلسوز تر محکوم تر . هر که بی تفاوت تر محبوب تر . آقایان عزیز و خانم های گرامی حدود بیست نفر از جوانان شهر جناح یک نامه ای به شورای شهر فرستادن و در مورد دلهره ای که ناشی از دلسوزی شان در مورد شهر بود فرستادن که اگر موافقت گردد در مورد دو الی سه موضوع بحث گردد. اصلی ترین موضوع موضوع راه خور بود و بعدش شهرستان شدن جناح و جدایی روستاهای اطراف و … البته به موضوعات دیگر از قبیل اعتیاد و مسکن به صورت خلاصه وار بحث شد . من
نمیدانم چرا بعضی ها میخواهند گروه های فعال رو دلسرد کنند . بعضی ها بودند که در مورد بازگشایی مجدد موسسه اندیشه ،جوانان فعال را زیر سوال بردند و بعضی ها هم در ساییر موضوعات ، بحث ها را به چالش کشاندند. امیدوارم این بعضی ها یا یک نفر باشند یا حداقل گروهی قلیل .
راستی هدف شما چیست و هدف این جوانان چیست ؟? هدف شما انگونه که از دیدگاه هایتان برخواسته شده هدف درستی نیست و هدف چند تا جوان هم به وضوح مشخص است . دوستان عزیز اگر سوالی دارید خوب خیلی راحت برید تو دفتر شورا از کل اعضا بپرسید چرا? منتظر جلسه هستید ؟? یعنی سوال هایتان باید در جلسه طرح شود ؟ خوب این هم مثل این کاری که این جوانان انجان داده اند را انجام دهید به همت خودتان جلسه ای تشکیل دهید? و هر کس که دلتان میخواهد دعوت کنید چه دوست و چه اشنا و چه غریب. من در نظرات گذشته ام گفته ام که جلسه خصوصی بوده والان هم بر این باورم . چون اگر جلسه عمومی بود اولا باید به اطلاع? عموم میرسید و دوما عموم مردم باید به راحتی شرکت کنند و اصلا نباید نامه ای باشد که ان را امضا کنند و اسامی شرکت کننده بنویسند . اگر جلسه عمومی بود ایا به نظر شما? سالن ترافیک پاسخ گوی این جلسه بود? ؟ همان گونه که در گذشته جلسات عمومی در مسجد بوده اینبار هم باید در مسجد بود . (منظور از مسجد صرفا خود مسجد نیست یعنی مکانی بزرگ که حداقل گنجایش هزار نفر را داشته باشد )
این که دوستان اصرار

بنازم شیخ پنجشنبه , ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۴:۵۰

بله حالا که معلوم شد داد و بیداد های رضایی همش توهم بوده مجبورین ماهارو به تعصب و جانب داری متهم کنین حقیقت معلوم شد. اگر راست میگید فقط و فقط بحث راه خور رو بنویسین تا مردم هم بدونن . شما انتظار دارین که رضایی همیشه هر چی دلش میخواد بگه و بقیه ساکت باشن . آقای رضایی چوب خدا صدا نداره اینجوری گیر میوفتی حالا اگه مردی و دم از تخم و .. میزنی بیا تو مسجد جمعه اعلام کن که اشتباه کردی

محسوس پنجشنبه , ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۱

برا بعضیا که واقعیت براشون تلخه باید هم زورشون بیاد …آهای مردم بدونید که نا گفته هایی وجود داره که آشکار خواهد و خیلی نا گفته های دیگر که آشکار شد ولی بعضیا دوست ندارن? یعنی به صلاحشون نیست که بازتاب بدن.جناح انلاینی ها بنویسید رضایی چه ادعاهایی داشت و مدنی چه جواب داد .در ضمن آقا وحید رضایی تخریب راه خور رو به مدنی نسبت میده در حالی که شما میگین باید شورا دست به کار بشه مگر اون روز اکثریت شوراهم پیمانان? رضایی نبودن چرا جلوگیری نکردن که حالا مدنی باید جوابگو باشه ؟جالبه که تمام تلاشها برا جلو گیری تخریب راه خور را هم مدنی انجام میدادن که دربارش توضیح داده شد در اون جلسه که مشکلات راه خور کلا به گذشته برگشت که نه راهی آسفالت شده نه راهی ثبت شده که اینها همش جز تعهدات رضایی بود اگر رضایی آن زمان به تعهدش عمل کرده بود الان مدنی و جناحیها نباید جورش را میکشیدن لطفا بنویسید حقیقت ها را ….آقا وحید آیا این اختلاف نظره یا شکست ادعاهای بی پایه رضایی ؟؟؟؟

vahid پنجشنبه , ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۰۰

دوست عزیز “بنازم شیخ” کافیه صوت ضبط شده جلسه رو از حضاری که تو عکس هم پیداست بپرسید، اگر داشتند بگیرید و بشنوید. نیازی نیست ما ده صفحه تایپ کنیم که شما به ما بگویید “اگر راست میگید فقط و فقط بحث راه خور رو بنویسین”. این جو سازی ها قدیمی شده و اهمیتی هم ندارد. اینکه یک نفر آمده گفته فلانی اینو گفت فلانی اونو گفت رو باور نکنید، چون شایعه ای رو صد بار بگن بلاخره همه باور میکنند، پس کافیه خودتون بشنوید، برداشت هم با خودتون. راستی شما که انتظار دارید ما ده صفحه بنویسیم، چطور است خودتان بنویسید؟

برا بعضیا که واقعیت براشون تلخه باید هم زورشون بیاد ...آهای مردم بدونید که نا گفته هایی وجود داره که آشکار خواهد و خیلی نا گفته های دیگر که آشکار شد ولی بعضیا دوست ندارن? یعنی به صلاحشون نیست که بازتاب بدن

این آهای مردم بدونید مثل همون بگم بگم است؟ خب ناگفته ها رو بگو، چه کسی جلوگیری میکند؟
این چه واقعیتی است که ۱۵ الی ۲۰ نفری که در جلسه هستند زورشان آمده بنویسند؟ فکر نمیکنید مهمل میگویید؟
دقیقا هدف شما از اول این بود که جانبداری را به ما بچسبانید. شمایی که تهمت زدن به آقای خورشیدی و حالا هم ما، برایتان مثل آب خوردن است و وجدانتان هم زیر سوال نمیرود لطف کنید متن حرفها رو بنویسید ( نه برداشت خودتون ) اگر این هم مثل آب خوردن است، و بذارید ما حتما با تیتر ویژه ( عکس دار ) بالای سایت میذاریم. چون من خودم به چند نفر هم گفتم بنویسند که گفتند کی بیکاره این همه بنویسه؟ خب راست هم میگن.

آماده خوری هم حدی دارد. میخواهند جلسه برگزار شود، ازشان دعوت شود. میخواهند گزارش جلسه با ۱۰ تا ۱۵ صفحه تایپ شود و به سمع و نظرشان برسد. لطف کنید یکم تکانی به خودتان بدهید. هر کسی در این سایت میتواند بنویسد و این طور نیست که مدیران سایت وظیفه نوشتن را داشته باشند ( اسمشان مدیر است و مدیریت و کنترل میکنند، اسمشان نویسنده نیست که انتظار دارید هر مطلبی را مدیران بنویسند ). دوستان دقت نمیکنند جناح آنلاین سایت تعاملی است و این نعمتیه برای این شهر ولی متاسفانه الان که این نعمت وجود دارد اینقدر تخریب کنید و وقتی از بین رفت ببینید که هیچ تریبونی نمیماند و کسی حاضر نیست اینقدر زحمت برای خودش درست کند ( چون گذشته و عاقبت جناح آنلاین را دیده ). ما میگوییم شما متن دقیق حرفهای زده شده را بنویسید، به تیتر هم میرود، ولی نه برداشت شخصی خودتان را. باز میگویند اینها نمیخواهند بازتاب دهند که چه شده.
خب اگه چیزی شده شاید ما هم ندیدیم، بگویید که ما هم ببینیم.

تقویم پنجشنبه , ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۶

آقای محسوس حقایق از اول هم معلوم بوده و هست.این آقایی که ادعای زمین خواری رقیبش داشت طبق صدای ضبط شده ای که من گوش دادم صداش در نمیومد شما چی رو میگین حقایق روشن شد؟
شمایی که ادعای زمین خواری هستین [……] و در مورد این چیزی نمیگین؟!!!
حقایق رو رضایی روشن کرده که چندبرابر قراردادش کار کرده و کار رو به جایی رسونده که هیچ عقل سلیمی ولش نکنه.حالا شما از کدوم تعهد میگین ما نمیدونیم….. شما فقط دنبال تخریب هستید و میخواهید مدنی رو پیروز جلوه بدید.این حرفایی که الان آقایان می زنند پنج سال قبل هم میتونستند بزنند.یعنی چرا اون موقع با نماینده مذاکره نکردن که شرکت نفت رو بیارن پای میز؟؟؟چرا اون موقع با وجودیکه رضایی شورا نبود جلوی کارشون گرفت؟؟؟مگه مدنی شورا نبود؟؟
درحالیکه اگر مدنی واقعا راه خور رو میخواست با ارتباط نماینده و این مقدار جاده تواین چندساله درست شده خیلی وقت قبل اسفالت شده بود و به خاطر چندتاپل و اسفالت این همه داد و هوار نمیشد……الان هم برنامه اینه که در مقابل تخریب وقت تلف کنن
بعد بگن که ما میخواستیم مذاکره کنیم …. کی؟؟ بعد از مرگ سهراب

—————————————–
کنترل سایت:بخشی از متن به دلیل عدم رعایت قوانین سایت ویرایش شد

بیطرف.. پنجشنبه , ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۳:۴۴

با همه بیطرفیم ولی وقتی میبینم با کسی روبرو هستیم که:

توی چشم شورا و مردم زل میزنه و با صراحت میگه من در جریان زمین های شهرک و راه خور به مردم و شورا “دروغ ” گفتم؛ یعنی باخت برای همه خصوصا چنین شخصی که برای تعدادی از مردم مورد احترام هستند

شاید باورتون نشه ولی آقای رضایی این رو گفتند…

امروز هم این جوسازی ها شباهت زیادی به دوران فروش زمین شهرک برای راه خور داره که برعلیه مدنی و شورا درجریان بود… مردم هوشیارند که درجریان ۱۰میلیارد تخمیزه شده، چنین قضیه ای تکرار نشه..

محسوس پنجشنبه , ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۲

آقای تقویم کدوم قرار داد همون که آقای رضایی در جلو جمع در جلسه پارک ترافیک گفت من به مردم دروغ گفتم و تعهدم رو عوض کردم منظورت همون تعهده .وقتی اربابت میگه من تعهدم رو عوض کردم تو چکاره ای که میای نظر میدی

محسوس پنجشنبه , ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۸

قبل از انتخابات رضایی در ماجرای […..] زمینهای برکه ممد حوالی پست برق از مدنی شکست میخوره و زمین به صاحبانش یعنی مردم شریف جناح برگردانده میشود و تمتم مدارکش هم موجوده .زمینهای ۵۵هکتاری مگر زمین کشاورزی مردم نبود مگر تا سینه جو? سبز نشده بود /چرا رضایی رضایی از قدرت ونفوذش برای ضربه زدن به مردم استفاده کرد .؟این رو رضایی باید جواب بده نه مدنی

————————
کنترل سایت: بخشی از متن به دلیل عدم رعایت قوانین سایت ویرایش شد.

محمد جباری پنجشنبه , ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۸

متاسفانه دوستان فکر میکنند که جلسه ای که با شورا برگزار شد شبیه به یک مسابقه کشتی بوده که حتما باید پیروز این مسابقه هم اعلام شود!!!مگر حتما باید یکی را برنده و دیگری را بازنده اعلام کنیم؟جلسه ای برگزار شد که اصل بحث راه خور همانطور که در نامه ای که به شورا فرستاده شد وضعیت حال حاضر راه خور بوده است.نه مناظره ای برای مسائل گذشته.من تعجب مبکنم برخی دوستان اصل مطلب را ول کرده اند و گیر داده اند به مسائل دیگری.من خودم واقعا دوست دارم واقعیت هایی در مورد گذشته راه خور بدانم و تا حدودی هم در جلسه برای خودم مشخص شد.(تاکید میکنم تا حدودی).ولی به نظرم الان که راه خور به خطر افتاده مسائل گذشته را فعلا ول کنیم.الان ما باید هوشیار باشیم و حداقل در حال حاضر جلو تخریب راه خور را بگیریم.که خوشبختانه اعضای شورا هم در این مورد اختلاف نظر چندانی نداشتند.می ماند بحث گذشته راه خور که در حال حاضر اگر انرژیمان را برای مقصریابی بگزاریم ممکن است با این کار از وضعیت فعلی راه خور غافل شویم و همینطور آن همکاری لازم را بین اعضای شورا برای این کار نبینیم.متاسفانه هر یک از دوستان می آید و می گوید فلانی پیروز شد,فلانی شکست خورد و… .به نظرم الان بحث این حرف ها نیست و به نظر من در جلسه آن شب برنده و بازنده ای وجود نداشت.درست است هر شخص طبق برداشت شخصی خودش حرف های یک طرف را منطقی تر بداند ولی این به این معنا نیست که طرف مقابل را کاملا بازنده بداند و متاسفانه مثل بعضی از دوستان یک طرفه به قاضی برود و گاها دست به تخریب طرف مقابل بزند.ما حال را ول کرده ایم و چسبیده ایم به گذشته,در صورتی که اگر واقعا ضروری باشد گذشته را بررسی کنیم و واقعا برنده و بازنده ای هم وجود داشته باشد می توانیم بعدا به این موضوعات بپردازیم.باز هم تاکید میکنم که به نظرم باید الان تمام تمرکزمان را برای جلوگیری از تخریب راه خور بگزاریم که خدای نکرده بعدا حسرت این کار را نخوریم.

تقویم پنجشنبه , ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۰:۴۶

آقای محسوس رضایی هیج وقت نمیگه و نخواهد گفت که من تعهدم رو عوض کردم.تعهدی که فرمانداری به پیمانکار داده کار کردن در راه خور تا سقف یک و نیم میلیارد بوده و بس.سندش موجوده.کیلومتر هشت تعهد رضایی تموم شده
ولی رضایی به خاطر علاقه به راه و اینکه کسی این راه ول نکنه خاکی باز کرده که شما به هر مهندسی نشون بدی میگه که دوسه برابر یک و نیم میلیارد کار شده.

مشکل اینه که شما هرجا به نفع خودته خیلی چیزها نادیده میگیری.شمایی که ادعا داری بیست یا سی هکتار زمین شهرک فلان? و چنان شد و جوان ها ضرر کردن که دوست صمیمتون هم یک بار
مطلب گستاخانه و بدون پایه و اساسی نوشتن ، چرا استفاده از نفوذ مدنی برای به نام خوردن صدها هکتار زمین های بادیه جناح در لخو و دودروا و …. هیجی نمیگی؟؟ شما که زمین زمین میکنی که چرا اینو نمیگی؟

jonahi پنجشنبه , ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۱:۱۵

تمامی حرف ها را دوستان به شیوه ای بهتر گفتند فقط بیتی از شاملو رو به عزیزان مجهول الهویه تقدیم می کنم:
من نمیگویم سمندر یا پروانه باش
چون بفكر سوختن افتاده ای مردانه باش

sharvand پنجشنبه , ۱۷ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۲:۱۱

باسلام خدمت عزیزمان
رضایی چون نمیخواست کارکنه کارشناس آورد که بگه من تهعدم تمام شده وجدا سیمای مرکزخلیج فارس هم آورد که از رادیو تلویزیون پخش بشه قراربراین بوده که طی چهار سال جاده تمام بشه من اون موقع رضایی را از نزدیک میدیم وازچندوچون قضیه خبرداشتم یک میلیارد سال۸۰ پول زیادی بود من باگوش خودم از رضایی شنیدم که ميگفت این جاده باید تموم کنم اگر به قیمت فروختن زندگیم بشه و می گفت چون از آرزوهای پدرمه میگفتن میخوام اول جاده یه چیزی مثل اول ورودی بستک ازطرف خودمون که وارد میشم بزنم وعکس پدرم روش قرار بدم کسانی باهاش دوستن برن ازش بپرسن من رضایی از نزدیک میشناسم از نزدیک باهاش کارکردم بخداقسم نمیشه رو حرفاش حساب کرد چون رضایی همیشه دوست داره که […..] شما نگاه کنین آقای رضایی چندهکتارزمین ازدولت گرفته وبعدازچندسال فروخته آبش کرده نه توی جناح توشهرستان بستک وبندرلنگه خیلی ازمردم چیزی نمیگن [……] من وخیلی ها اونو واگذارکردیم به خدا
———————————-
کنترل سایت: بخشی از? متن به دلیل عدم رعایت قوانین سایت ویرایش شد

عقرب جمعه , ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱:۰۳

shahrvand تعارف نکن.اگه تهمت دیگه ای هم بلدی بزن.رضایی باید شما را به خدا واگذار کنه که اینجوری بهش تهمت میزنید!مدنی و طرفداراش چند سال هست روی تخریب رضایی زوم کرده اند.رضایی همه تان را به خدا واگذار کرده.

my janah of sale جمعه , ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۲:۴۷

دوستان من دوتا نکته است که گفتم شاید گفتنش بد نباشه. اول اینکه تو این شرایط چه ما جلسه رو خصوصی بدونیم چه عمومی بازگویی شرح جلسه الزامی و کلیدی به نظر میاد.این کار ما شبیه اینه که تشنه رو ببریم سر چشمه آب بهش ندیم و برش گردونیم. اگه خصوصیه خب پس چرا حس کنجکاوی بینندگان رو با گذاشتن عکسا و خلاصه مظلب بر انگیختیم و اگه هم نیست که باید به بینندگانمون احترام بزاریم و مفصلا قضیه رو بنویسیم تا خیلی از این سو تفاهمات بر طرف بشه. اغا وحید که میگن فایل صوتیش هست تازه اغای شجاعی هم کلی نت برداری می کرد پس دیگه حله دیگ

my janah of sale جمعه , ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۲:۵۷

نکته دوم هم درباره گذشته است که اغا وحید پیشنهاد دادن یه جلسه دیگه ترتیب بدیم. من فکر می کنم تو بحثهای اونشب گذشته تقریبا برای همه معلوم شد پس چرا بیاییم با گزاشتن یه جلسه دیگه اعضای شورا ذو در مقابل قرار بدیم.اگه یه گزارش منصفانه از جلسه اونشب بزاریم کلی از مشکلات حل میشه.کما اینکه بنده فکر میکنم گذشته بسیاااااار مهم و تاثیر گذار در تصمیمات امروز ما در قبال راه خور هستش.به هر حال قول و وعده هایی که امروز داده میشه خیلی خیلی مشابه وعده های محقق نشده سال۸۰ هست. پس با دونستن گذشته از پیمودن یه راه ۱۲ساله به هیچ جا نرسیده دیگه جلوگیری میکنیم? ? ? ? مرسی

مرد جمعه , ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۳:۱۹

من برام جای سوال است که چهارتا جوان کم سن و سال سرخود جلسه میگذارند و به کسی خبر نمیدند.و اینجا بحثش را هم میکنند.آقایان عزیزی که هنوز نصف سن امثال من را ندارید به نظرم شما اینقدر مهم نیستید که فکر خودمان را برای
بحث های شما مشغول کنیم.آقایان پوریوسف,جباری,آبی,پگاه,احمدی و … میتوانید بگویید چند سال سن دارید؟فکر نمیکنید هنوز کوچکتر از آنید که بیایید در مورد مسائل شهر دخالت کنید؟این بی ادبی نسبت به بزرگترهای شهر نیست؟
بعد هم هر که میپرسد چه شده هیچ کدام جوابگو نیستید و دقیق نمینویسید در این جلستان چه حرف هایی رد و بدل شده.این همه تحصیل کرده و فرهنگی در شهر وجود دارد.حداقل به آن ها اطلاع می دادید.

vahid جمعه , ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۰

my janah of sale شاید به نظر شما کافی بود چون حرفها برایتان جدید بود اما به نظر من جلسه جداگانه ای لازم است برای بررسی گذشته چون بعد از شنیدن حرفها سوالات بیشتری برایتان پیش خواهد آمد. در جلسه اونشب من حرف جدیدی نشنیدم، شاید برای برخی جدید بود ولی سوالات زیادی پس از گذشت زمان به ذهنتان خواهد آمد که نیاز هست دوباره پرسیده شود.

فکر نمیکنید هنوز کوچکتر از آنید که بیایید در مورد مسائل شهر دخالت کنید؟

شما تا الان کجا بودید؟ حالا که جلسه ای برگزار شده ادعای ارث و میراث میکنید؟
علاوه بر آن بحث و شور و مشورت کردن با دخالت صدها کیلومتر اختلاف دارد. شاید یکی از هدف ها این بود که این فرهنگسازی انجام شود و با قرار گرفتن این خبر تلنگری باشد که کمتر بی تفاوت باشیم.

توضیحی هم بدهم در مورد اینکه برخی ما را متهم به این میکنند که چرا حس کنجکاوی ایجاد کردیم. اولا یکی از دوستان این خبر رو خیلی ساده و تر و تمیز با عکس گذاشتند که بگوییم جلسه ای برگزار شده ( مثل خیلی از جلسات که فقط از برگزاری ان خبر داده میشود و دو سه کلمه از سخنرانان ). ولی یکی از نظر دهندگان آمد و ادعا کرد که فلان شده و بهمان شده. خب بعضی چیزها غیرقابل پیش بینی است و ناگزیریم که بپذیریم. ما از خود ایشون که شروع کردند هم خواستیم که اگر برایشان مقدور هست حالا که بحثش را پیش کشیدند خودشان زحمت گزارش کامل ( در صورتی که بخواهند ) را متقبل شوند. ما نمیتوانیم جور دیگران رو بکشیم. اینکه من جواب میدهم هم برای این است که بی اعتنایی به سوالها نباشد. همین!

موفق باشید.

پسر جمعه , ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۲

مرد تک تک این جوانان که اسمشون بردی از قشر تحصیل کرده هستند و همین جوانان هستند که در آینده مسءولیت های شهرمان را بر عهده خواهند گرفت.لطفا با حرف هایتان باعث ایجاد دلسردی نشوید.

محسوس جمعه , ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۹

[…..] نشستین دور و بر هم عرضه بازتاب یه حقیقت رو ندارین.[…..] .اون شخصی که عکس گذاشته و مطلب نوشته و رفته تو تیتر چرا عرضه نداره اسمشو بنویسه مگه فایل صوتی در اختیار ایشون یا شخص شما نیست ؟چرا یاداشت برداری کردین ؟چرا فایل صوتی گرفتین؟خب پس رو کنین دیگه چرا قایمش کردین اونی که این کارا رو کرده وظیفشه که اطلاع رسانی هم بکنه کل جلسه رو .در ضمن دیواری که از اول راست نرفته رو باید از اول بازسازیش کرد نه از نصفه آقا وحید!!!آبروی خودتونو با این مطلب بردید [……..] شما [……] تفرقه اندازید که اصلا به دنبال حقیقت نیستید فقط میخواهید خود نمایی کنید که مثلا آینده شهر براتون مهمه ولی نمیدونید از کجا شروع کنید .یا سایتتون رو تخته کنید یا واقعیتها رو بیان کنید مخصوضصا اونی که مطلب گذاشته و وحید که فقط بلده توجیه کنه .خوب هم میدونید که تو اون جلسه رضایی بدجور کم اورد وشکست رو پذیرفت .
——————————-
کنترل سایت: بخشی از متن به دلیل به کار بردن لحن نامناسب و عدم رعایت قوانین سایت ویرایش شد

vahid جمعه , ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۸

“محسوس” حد و حدود خودت رو حفظ کن. کی به شما اجازه داده وظیفه برای دیگران تعیین کنید؟ که میگید : “اونی که این کارا رو کرده وظیفشه که اطلاع رسانی هم بکنه کل جلسه رو .”

اتفاقا متشکریم از کسی که خبر رو نوشته و تا همینجاش هم لطف کرده و وظیفش هم نبوده. هیچ کسی هم تعیین نکرده و نمیکنه که وظیفش اینه که بیاد ۱۰ الی ۱۵ صفحه تایپ کنه. اسم واقعی نداشتن نویسنده هم اگر دقت کنید خیلی از خبرهای چند ماه اخیر به این صورت در سایت قرار میگیرد و روال جدیدی نیست که به عنوان دلیل می آورید.

محسوس خان فکرت خرابه، خراب. که نوشتی :

خوب هم میدونید که تو اون جلسه رضایی بدجور کم اورد وشکست رو پذیرفت .

رضایی به گفته شما اگر کم آورده باشه هم ربطی به من نداره که برای تهمت هاتون چنین دلایل مضحکی میارید. من خیلی هم خوشحال میشم و مطمئنم حتی آقای رضایی و مدنی و دکتر درخشنده هم خوشحال میشوند که حرفهاشون رسانه ای بشه و تعداد بیشتری از دیدگاههاشون مطلع بشوند. ولی انتظارشون برای ما وظیفه نیست. از لحاظ افراد حاضر در جلسه هم نگاه کنید اکثر حاضرین جلسه شاید از منتقدین رضایی باشند تا از طرفدارانش ( چرا هیچ کدوم هیچی نمینویسن؟ بقیه هم به همون دلیلی که ما حوصله نداریم بنویسیم نمینویسند و البته وظیفمون هم نیست. ). حتی بقیه کامنتی هم نمیدن، ولی من اومدم و وقتم رو صرف جواب دادن به سوالات شما کردم. اینم جواب خوبی.
شما خودتون هم یکی از حضار بودین پس میتونید بنویسید. صدا رو هم یا خودتون دارید یا میتونید گیر بیارید، نباید کار سختی باشه. من ندارم ولی گیر آوردنش برام سخت نیست، حتما یکی از بین این همه داره.

آبروی خودتونو با این مطلب بردید ترسئ های عقده ای شما یه مشت تفرقه اندازید که اصلا به دنبال حقیقت نیستید فقط میخواهید خود نمایی کنید 

ماشالله تو یه بیت، توهین کردنت هم خوبه! با این ادبیاتت اگر اسم واقعیت مشخص بود، معلوم نبود چه آبرویی برای شما میماند و تفرقه انداز و… که بود.

ضمنا عقده و ترس که مخاطبین بهتر تشخیص میدهند. من که با اسم خودم و هویت واقعیم جواب میدم، شما چی؟

تقویم جمعه , ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۶

باچندنفر از کسایی که جلسه بودن صحبت کردم و بیشتر صداش تا جایی که واضح بود شنیدم اما هیچ کدوم برداشت محسوس نداشتن.واضحه که محسوس به زور میخواد از آب گل آلود ماهی بگیره و عقیده یکجانبش به همه تحمیل کنه.
شخصی که اومده اینجا و هرچی از دهنش در میاد میگه اگه مثل انجمن و سایتای دیگه کاربریش لغو شده بود جرات نمیکرد بیاد [….]

وقتی که از لحاظ چنین آدمی ثابت کردن اینکه سه چهاربرابر قرارداد در راه خور کار شده با مدارک موجود و یا اینکه شورا هیچ نظارتی بر قرارداد راه خور نداشته و اینکه اون زمان شخص اول شورا جلوی گرفتن بودجه از خط برق گرفته و یا اینکه برای شورا بی اهمیته که حتی یکبار مدت توی چندماه نرفته راه خور نگاهی بندازه و اینکه شورا به وضوح میخواد وقت تلف کنه که شرکت گازیها راه خراب کنن و بعد گردن رضایی بندازن و. .. ..? . وقتی اینا میشه شکست اگه پیروزی اتفاق بیفته اونوقت دیگه باید اعضای محترم بشینن خونه هاشون و بیرون نیان.
این صحبت بغض آلود شما ، جواب اینه که رضایی برای راه خور کم مونده بود بود از جونش مایه بذاره…..

ولی آقای محسوس ما شما رو از مردم قدرشناس جناح سوا می دونیم.مردم اگه به تمام نشدن راه انتقاد دارن ولی به زحمات رضایی برای این راه ایمان دارن.که اگه زحمات رضایی نبود الان راه هیچ بود و چیزی نداشتیم که? از تخریبش جلوگیری کنیم.اگه دوستان راه میخواستن راضی کردن نماینده که بودچه بگیره کار سختی نبود.دلیلش راه های اطرافه که یکی یکی داره اماده میکنه
—————————–
کنترل سایت: به دلیل لحن نامناسب ویرایش شد

محسوس جمعه , ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۲:۴۱

شنیدن کی بود مانند دیدن بله مشکل اینجاست که اونشب دقیقا درباره اینا بحث شد و رضایی اقرار کرد که تعهدش رو عوض کرده? خیلی مسائل دیگه که کلا اتهامش به رضایی و کارهایی که قبلا کرده بر میگرده و همه هم شنیدن اگه شما هم بودی الان این [……] رو دوباره نمینوشتی.زورتون میاد آره معلومه [……] وقتی همه بار رو رضایی برگشت اینه که ترسیدین .
—————————————-
کنترل سایت: بخشی از متن به دلیل لحن نامناسب و عدم رعایت قوانین سایت ویرایش شد

محسوس جمعه , ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۲:۴۵

وحید اگه با اسم خودت میای شهامت دو تا کلمه واقعیتی که رخ داده رو هم داشته باش و بشنو نه اینکه که میگین اونشب اتفاق خاصی نیفتاده […….] چطور [……] رضایی رو حوصله دارین بخونین چهار تا جمله زورتون میاد حقیقتو برا مردم بازگو کنین؟
—————————
کنترل سایت: بخشی از متن به دیل لحن نامناسب و عدم رعایت قوانین سایت ویرایش شد

تقویم جمعه , ۱۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۵

چرا هیشکی نمیگه رضایی تعهدش عوض کرده و شما فقط میگین؟؟؟ معلومه که از آدم بی ادبی مثل شما […..] بر میاد و ما حرف شخصی چون شما رو اصلا باور نداریم.

مگه دست رضایی بوده تعهدش عوض کنه؟ پیمانکار چکارست بیاد تعهد عوض کنه؟فرمانداری ازش خواسته تا این سقف بیا و کار کن . رضایی زیر بار نمیرفته.میگفته باید قرارداد اتمام راه بنویسید و ساخت راه تموم بشه
ولی فرمانداری نخواسته.دلیل واضحه.چون اگه قرارداد اتمام بسته میشد و با صورت وضعیت ها مشخص میشد که فرمانداری اشتباه کرده اونوقت فرمانداری زیر سوال میرفته و نه پیمانکار!! ولی رضایی تصمیم گرفت اگه با این پول راه
تموم نشه که خودش میدونسته تموم نمیشه بقیه کار رو خودش انجام بده که تا سرحد توانش انجام داده و
اگه راه تا اینجا رسیده و کیلومتر هفت یا هشت ول نشد(اون جایی که قرارداد تموم شده بوده) فقط خاطر علاقه شخص رضایی به راه و رسوندن راه به جایی که هیشکی ولش نکنه بوده.پس رضایی بالاتر از تعهدش کار کرده
و این بی ادبی های شما جای تشکرشماه.
———————————-
کنترل سایت:بخشی از متن به دلیل عدم رعایت قوانین سایت ویرایش شد

محسوس شنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۰:۱۲

هنوز هم حالیت نیست تقویم جان باید بیشتر به عقب بر گردی تا حساب کار دستت بیاددر ضمن وحید نمیخواد ولی وصی کسی بشی مگه خودشون نمیتونن از خودشون دفاع بکنن اصلا به تو چه که میای از این واون دفاع میکنی همینکه خودت گند زدی کافیه

مجبوس شنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۰:۲۷

من واقعا نمیدانم شخص بی شخصیتی چون محسوس که تعصبش بر عقلش چیره است در جمعی که اکثرا جوانان تحصیل کرده و با شخصیت در آن حضور دارند چه جایی دارد؟
یکی چواب این سوال منو بده.محسوس نمیدونم کی هستی(که البته میشه حدس زد)ولی از خودت خجالت بکش.اگر مردی و شهامتش را داری با اسم واقعیت نظر بده.اکثر اونایی که در آن جلسه حضور داشتند با اسم واقعیشون نظر دادند
تو هم شهامت داشته باش با اسم واقعیت حرف هات رو بزن.

ساحل شنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۰:۳۷

ادبیات نوشتاری و گفتاری آقای *تقویم *چقدر شبیه اونی هست که شب نامه های انتخابی رو مینوشت. :۷۲:
دوستان جناح آنلاینی هم به جای آسمان ریسمان بافتن :waiting: برای ننوشتن اون حقایق اگر زحمتشان نیست فایل صوتی را بگذارن رو سایت تا به قول وحید وقت تلف نکن برای مسایل که ارزش تایپ شدن ندارد
هر کس میخواد بفهمد چی شده میشیند و میشنود و یا دیدی یکی پیدا شد و زحمت تایپ رو کشید. 😉

آینه شنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۰:۵۲

مدیران محترم سایت لطفا فایل صوتی اون شب رو بزارین که کسی مثل محسوس پیدا نشه و شمارو متهم به نداشتن جرات و متعصب بودن بکنه .
اینجوری نه زحمت ۱۵ صفحه تایپ میفته گردن کسی و نه شبهه ای باقی میمونه از صحبت هایی که ردوبدل شده توی اون جلسه . مرسی

my janah of sale شنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۲:۵۵

قبل از هر چیزی از همه دوستان خواهش دارم جانب ادب و احترام رو رعایت کنن.اختلاف نظر یه امر طبیعیه ولی باید برخوردامون هم طبیعیش کنیم. اگه قرار باشه اینگونه به هم حمله کنیم پیشنهاد می کنم این تاپیک رو بلوکش کنیم بهتره

آدم شنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۸:۲۳

دیدین گفتم ! جناح آنلاین متاسفانه محیطی شده برای دندون همدیگه رو خورد کردن. متاسفم.
اصلاً قرار نبود آدم عاقل و باشعوری که اون متن صفحه اول رو میخونه کار به اینجا بکشه! این دقیقاً یعنی از آب گل آلود ماهی گرفتن! چه نیازی داشت وقتی طرف دارن توضیح میدن که مطلب طولانیه و فرصت تایپ نیست و انرژی نداریم و …. و … دیگه بیایی مثل سگ بیفتی به جون مردم و پاچه بگیری؟؟ بقول خود مبارکت : اعضای شورا که از دو جبهه هستند. خوب ظبیعتاً کسانی که توی اون جلسه حضور داشتند هم همینطور که از عکس مشخصه دوگروهند. پس نیازی نیست فکر کنی دارن چیزی رو اون زیر زیرااا قایم میکنند ! فکر…. عقل….. شعور …. فرهنگ …. خود را نبریم زیر سوال

بی طرف JANAH شنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۴

با سلام خدمت همه دوستان عزیز.تمامی نظرها و دیدگاهها با دقت مطالعه کردم.اگه اینجوری بحث و اختلافات بالا بگیره نظرا جالب به نظر نرسد.بالاخره از هر دو گروه ادعاهایی وجود داره
ولی مشخص نیست از کدوم گروه به واقعیت امر نزدیکتر هستند.
اما یک پیشنهاد…
برای پایان دادن به اختلافات و بگو مگوها لطفا فایل صوتی جلسه جوانان با شورا را روی سایت قرار دهید تا حقایق روشن شود و دیگر نیاز به این هم جنگ و جدل هم نباشد

mosafer شنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۹

برای مردم با شعور و با فرهنگ جناح!!!!!! زشت است اینجوری به هم بپرند.
محسوس وقتی بقیه ی افراد حاضر در جلسه چیزی نمیگن یا از نوشته هاشون معلومه برداشتشون زمین تا آسمون با تو فرق داره چرا تو سعی داری حرف خودت رو به کرسی بنشونی؟

control1 شنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۸

تاپیک به دلایل انحراف از مسیر اصلی و توهین آمیز بودن بخش قابل توجهی از پست ها و عدم رعایت ادب و احترام و همچنین تهمت زدن بدون ارائه دلیل و مدرک از سوی افراد با هویت مجازی که باعث ایجاد مسئولیت برای سایت و نه شخص نویسنده می شود، در نتیجه قفل شد.

تاپیک قفل است.

نظرات بسته شده است.