کد خبر : 228
تاریخ انتشار : سه شنبه 6 مرداد 1388 - 22:42

خانه های خشتی خيلی قديمی

خانه های خشتی خيلی قديمی

امروز ازيك خانه خشتی در يكی از صحراهای جناح در مسير جناح – پاهی تاوه عكس گرفتم. حالا حتما می پرسيد اين همه خونه های خراب شده قديمی است، چرا اين خونه؟ چون سال ۱۳۸۵ اون سالی كه جناح خيلی سر سبز بود، يادمه پيش همين خونه چند نفری عكس يادگاری گرفتيم. چون می خواستم

امروز ازيك خانه خشتی در يكی از صحراهای جناح در مسير جناح – پاهی تاوه عكس گرفتم. حالا حتما می پرسيد اين همه خونه های خراب شده قديمی است، چرا اين خونه؟ چون سال ۱۳۸۵ اون سالی كه جناح خيلی سر سبز بود، يادمه پيش همين خونه چند نفری عكس يادگاری گرفتيم. چون می خواستم عكس يه خونه خراب شده قديمی رو بزارم، گفتم چه بهتره كه با يه تير دو نشون بزنم. ( ما شاء الله تو اين سه سال تغييری نكرده. خوب مونده ) گرچه اين خونه اونقدر ويران شده كه تفاوتش با زمين اطرافش چندان قابل توجه نيست !

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 3 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۳
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
جمسي ته بحرين پنجشنبه , ۸ مرداد ۱۳۸۸ - ۱:۰۳

ممنون حاجي وحيد
فکر ککردم که ا خونه ها نزیک صحرای بادی.
اگه عمر خونه ها بیش از ۱۰۰ سال باید حفاظت اشبکنن

ابا عبدالله پنجشنبه , ۸ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۱:۰۱

سلام عليكم . حال همه رو به راه؟ ;D

وحيد كي حاجي شده كه ما خبر نداريم .

برم به احمدينژاد بگم تا تو مناظره يكطرفه كه عزيزان به ايشان ميدهند بگويد : وحيد من شما را دوست دارم …. بگم؟ … بگم؟…… بگم چجوري حاجي شدي؟ 😀 😀 😀 😀 😉 😀 😉 😉 😉 😀 😉 😉 😀 😉 😀

vahid پنجشنبه , ۸ مرداد ۱۳۸۸ - ۱۷:۴۷
ممنون حاجي وحيد 

خواهش می کنم.

برم به احمدينژاد بگم تا تو مناظره يكطرفه كه عزيزان به ايشان ميدهند بگويد : وحيد من شما را دوست دارم .... بگم؟ ... بگم؟...... بگم چجوري حاجي شدي؟ Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Wink Cheesy Wink Wink Wink Cheesy Wink Wink Cheesy Wink Cheesy

خودم … بگم؟
توسط پرداخت ( under table ) به جمسی ته بحرین

نظرات بسته شده است.